Na čem pracujeme

MH Consulting, s.r.o

Systém co dělá vše za tebe

Pro firmu pořádající kongresy v oblasti medicíny a farmacie, jsme vytvořili webové řešení pro specifický registrační proces. Dále plnou správu webu, vlastní fakturační systém, správu uživatelů, automatizaci opakujících se procesů a uživatelskou tvorbu odborného programu. Tím jsme usnadnili rychlejší zpracování objednávek a celkový proces řízení a koordinace procesu.

JF Soft, s.r.o.

Revoluce v přeprodeji lístků 

Start-up Teeckit pro prodej vstupenek jsme vytvořili webové řešení, které udělalo revoluci v přeprodeji vstupenek. Vytvořili jsme admin rozhraní pro správu systému a analytiku objednávek, finančních toků a správu zákazníků. To vše na míru, dle potřeby klienta.

Dark Side Movement

Platforma pro tvůj pohybový rozvoj.

Vytvořili jsme webové řešení pro prodej online kurzů. Následně systém na míru pro správu objednávek a editaci webu. Vše napojeno na platební systém a automatizaci zpracování objednávek, vše pod jednoduchou správou.

Dream Job, s.r.o.

Pracovní agentura pro tvůj dream job

Pro personální agenturu jsme zpracovali web na míru dle unikátní grafiky pro CRM Wordpress včetně animačních prvků pomocí CSS stylu. Vytvořili jsme rozšíření pro snadnější obsluhu systému pomocí vlastních pluginu.

Best partner, s.r.o.

Kalkulačka co to spočítá

Hypotéční kalkulačka Hyponaklic pro jednoduché srovnání. Tato však umí i ušetřit na procesu a celkové ceně. Vše jsme vytvořili pro jednoduchou správu uživatelů, poptávek a správu webu. Vše na míru, tak jak si přáli tvůrci.

Pojďme to probrat

Jsme tady vždy proto, abychom Vám pomohli najít správné řešení.
Napište nám o svém projektu a vytvořme dohromady něco nového.

Hausmanova 3002/11
143 00 Praha