Pokud vám již nevyhovuje stávající vzhled Vaší prezentace, můžeme ji jednoduše zmodernizovat, nebo zcela přepracovat, podle Vašich požadavků.
Pokud nemáte svého dodavatele, pomůžeme Vám s výběrem a registrací domény tak, aby splňovala některá (např. SEO) kritéria. Po zaregistrování domény je potřeba webovou prezentaci přenést na webový server. Máme své vlastní prověřené dodavatele, kteří poskytují garanci 99,9% dostupnosti serveru. To je pro zákazníka velká výhoda, poněvadž má zaručeno rychlé připojení serveru a stává se majitelem všech přístupových práv ke svému webu, uživatelskému účtu, mailovým schránkám atd. Nejste tak na nás závislí a přitom využíváte naší podpory správce Vašich webových stránek. Navíc poskytujeme ke každé prezentaci zdarma základní SSL certifikát na zašifrování webu https.
Internet je dnes nejmocnějším médiem - kdo nemá webové stránky, jako by nebyl. Nejdůležitějších je prvních 5 vteřin, které mají návštěvníka upoutat. Díky našim dlouhodobým zkušenostem dokážeme návštěvníka nejen zaujmout, ale i proměnit v zákazníka, a to prostřednictvím zajímavého designu a zároveň srozumitelné a jasné orientace ovládacích prvků. Vytvoříme Vám profesionálně zpracovanou webovou aplikaci pro Vaši prezentaci, prodej produktů nebo internetový marketing..
Vytvoření webové stránky, doménu (URL) a webhosting. Pokud nemáte vše pro Vás zařídíme, zaregistrujeme, aby vše bylo pro Vás maximálně pohodlné.
Je důležité nejen mít internetovou prezentaci, ale také zajistit, aby jí zákazníci našli, aby se objevovala ve vyhledávačích na předních pozicích. Tomuto se věnuje SEO. Je to poměrně rozsáhlý soubor postupů jak zvýšit návštěvnost. Základní optimalizaci stránek provádíme standardně. Jsme schopni Vám zajistit i rozsáhlejší SEO optimalizaci, jako je např. Zrychlení načítání stránek, budování zpětných odkazů (linkbuilding) atd.
SEO (Search Engine Optimization) se po vytvoření Vaší nové prezentace stará o to, aby se Vaše stránky v internetových vyhledávačích objevovaly na vyšších pozicích. Pravděpodobnost jejich návštěvy cílenou skupinou zákazníků je pak mnohem větší. To Vám přináší (zejména při dlouhodobější SEO optimalizaci) obrovskou výhodu oproti konkurenci. Vaše služby kromě SEO podpoříme také reklamou PPC a marketingovou kampaní, např. prostřednictvím sociálních sítí.